Promocja!

Legginsy damskie Coolmax® BT0032

69,00  49,00  z VAT

WYPRZEDAŻ! Ostatnie sztuki!

Termoaktywny, antyalergiczny, antybakteryjny, odprowadza wilgoć.

Skład :

100% Coolmax Extreme ®

Rozmiar:

S, M, XXL

Dostępne kolory:

– czarny

Opis

Legginsy damskie Coolmax antyalergiczne, wykonane w technologii płaskich szwów ze specjalnie opracowanych włókien poliestrowych, najlepiej odprowadzających wilgoć. Uniemożliwiają przegrzanie się ciała i zapewniają przyjemne uczucie suchości, nawet podczas najbardziej intensywnych zajęć. Dzianina 100 % Coolmax Extreme(R), uważana jest obecnie za najlepszą dzianinę termoaktywną na rynku. Jest opracowanym przez firmę DuPont włóknem poliestrowym o przekroju czterech lub sześciu okręgów, pomiędzy którymi znajdują się przewężenia. Ten kształt powoduje odprowadzanie wilgoci od ciała na powierzchnię, skąd wyparowuje uniemożliwiając przegrzanie ciała i zapewniając uczucie suchości. Dzianinę cechuje duża odporność na promieniowanie UV, nie ma skłonności do wchłaniania zapachów, posiada specjalne antybakteryjne wykończenia, odporne na pranie.

Coolmax Extreme przy intensywnej aktywności utrzymuje ciało cały czas suche, zatrzymując ciepło i spójną warstwę powietrza na ciele zapewniając komfort użytkowania zarówno w warunkach chłodnych, jak i ciepłych.

Odzież z materiału Coolmax Extreme zaprojektowano pierwotnie dla sportowców wyczynowych, aktualnie znalazła zastosowanie wszędzie tam, gdzie wykonujemy bardzo wyczerpujące czynności. Pomaga zredukować temperaturę zewnętrzną skóry, zmniejsza tempo pulsu serca w trakcie ćwiczeń i podtrzymuje hydratację. Pozwala lepiej tolerować wysiłek fizyczny.

Pakowane w pudełka z opisem.